The Corinthia Hotel- 2. ČÁST

17. ledna 2014 v 23:06 | HaNNy_♥ |  Bad Luck? Not At All.
Bad Luck? Not at all.
Part: 3. DÍL; 2. ČÁST- The Corinthia Hotel
Překlad od úžasné autorky Lauren

***
Když jsem se otočila, uviděl jsem dvě věci, které jsem nečekala, první věc byla, že hotel byl úžasný, přesně jak to řekla teta Amelia a Marcus. To jsem nečekala, obří mramorové sloupy, obrovská okna a velká cedule s nápisem "Corinthia Hotel". A druhá věc, kterou jsem nečekala, byl dav křičících fanoušků, který stál přímo před vchodem, a bodyguardi, kteří se je snažili zkrotit.
***
Byla jsem v šoku. Co tam ty holky dělaly? A proč křičely tak nahlas? Slyšela jsem: "Joshi vezmi si mě!", "Jayimy ach můj bože!", "George má moje děti!", "JJ chci ti sáhnout na zadek!". To jako vážně?! Co to k*rva je? Kdo to byli, ti Jaymy, George, Josh a JJ? Snažila jsem se zůstat v klidu, zhluboka jsem se nadechla a šla k nejbližšímu bodyguardovi.
"Promiňte, pane, jsem ubytována v tomto hotelu, jak se dostanu dovnitř?" zakřičela jsem.
"Opravdu jste tu ubytována?" zakřičel nazpět. Ty dívky za mnou byly opravdu hlasité, až to bylo snad nemožné.
"Ano, samozřejmě," odpověděla jsem a ukázala na svůj kufr. Proč bych lhala?
Podíval se na mě, pak na kufr a nakonec na čtyři lidi, stojící v blízkosti dveří od hotelu. Byli asi čtyři metrů ode mě. Byli středem pozornosti davu. Proč tu jen tak stojí? Blokují tu průchod.
"Dobře," povzdechl si, "Jenom se zkus dostat přes ty ječící dívky, jsou neškodné, řekni jim, že tu jsi ubytována, jestli se budou ptát a nekřič."
"Proč bych měla křičet?" zeptala jsem se.
"Ty nejsi fanoušek?"
"Proč bych měla být?" divila jsem se.
Jenom se zasmál a snažil se mi pomoct s kufrem, ale nešlo to moc dobře, protože tam stálo moc dívek.
"Vstupte do hotelu, a manažer vám pomůže," zakřičel na mě a já mu poděkovala.
Vystoupila jsem po schodech, nebo spíš bych měla říct, doplazila jsem se po schodech. Všichni do mě strkali, tlačili a křičeli do uší chlapecká jména, která jsem ani neznala.
***
Byla jsem opravdu naštvaná, moje trpělivost byla na hraně, protlačila jsem se mezi nimi, a kufr jsem použila jako štít. Zkuste si to představit, takový bordel, vypadalo to jako za francouzské revoluce, jako kdybych byla prostý dělník a snažila se dostat do paláce, abych dodělala svoji práci, zatímco všichni rolníci křičí pro krále Ludvíka XVI. A snaží se dostat jeho hlavu, ale v tomto případě to nebyl Ludvík XVI. Ale 4 kluci. Vypadali docela hezky, snažila jsem se ignorovat tuhle skutečnost a soustředila se na to, abych se dostala dovnitř.
***
Nakonec jsem přešla přes práh hotelu, celá vyčerpaná a zpocená. Frkala jsem únavou. Najednou jsem vzhlédla nahoru a uviděla 4 kluky, všichni byli tak roztomilí, ale byla jsem zrovna v tu chvíli naštvaná tak, že jsem nemyslela na nic jiného než se dostat do svého pokoje. Ale jeden z nich mě zastavil, dříve než jsem se stihla pohnout, měl krásné hnědé kudrnaté vlasy jako nějaký kluk z One Direction a velké čokoládové oči.
"Ahoj! Já jsem George, chtěla by si fotografii nebo objetí?" zeptal se. Proč bych s ním sakra chtěla mít fotku? Nebo proč bych od něho chtěla objetí? Myslím, že je opravdu krásný, ale kdo to je? Cítila jsem kapky stékající po mém obličeji.
"Sakra, musím vypadat opravdu hrozně!" pomyslela jsem si. Chtěla jsem mu odpovědětna otázku, když v tom uslyším dívčí hlas.
"Hej, co to děláš, ty děvko? George je jenom můj! Dej z něho ty pracky pryč!"
A bylo to, upustila jsem kufr a zařvala nazpět.
"Drž hubu! Co si myslíš, že jsi?!" V tu chvíli jsem byla tak rozzuřená, obrátila jsem se na chlapce s kudrnatými vlasy a řekla: "Ne, já nechci obejmout ani nechci žádnou fotku, chci se jen dostat do svého pokoje!" Zvedla jsem kufr z podlahy, šla jsem a narazila do něho, ale ani jsem se neohlédla a vůbec jsem v tu chvíli nepomyslela na omluvu. Byla jsem tak zatraceně naštvaná. Ano vím, byla jsem trochu hrubá, ale nebyla jsem v náladě, měla jsem den na hovno- povodně a křičící praštěné holky, nejsou zrovna nejlepší věci, které mě můžou potkat.
***
Teplota vzduchu uvnitř Corinthia mě praštila, byl to skvělý vánek, cítila jsem se deset krát lépe, a to jsem tu stála jen 30 sekund, pocítila jsem pocit čerstvého vzduchu a tichou melodii. Pak jsem přemýšlela o tom, že jsem byla vážně k tomu chlapci hrubá, koukla jsem se ven a viděla ho a tři kluky, kteří stále stáli venku. Zrovna pózovali pro fotografy a křičící dívky.
"No jasně!" pomyslela jsem si, a udělala "palming face". "Jistě musí být slavní!" a já byla na něho tak hrubá. Nechala jsem svůj kufr na podlaze a vyšla ven za nimi. Zaťukala jsem tomu brunetovi na rameno, on se na mě otočil a tvářil se překvapeně.
"Promiň za to, že jsem k tobě byla hrubá. Nechtěla jsem to udělat," řekla jsem, stále na mě hleděl překvapeně, jen tak jsme tam stáli a dívali jsme se navzájem do očí, asi 5 sekund, když jsem opět řekla: "Vážně se ti omlouvám… George." Poté jsem se opět odebrala do hotelu…
***
Pozn.- Omlouvám se za chyby. :D Tuhle část jsem překládala několik dní, byla to vážně fuška.
Jen pro informaci- autorka tohoto příběhu má pauzu, jela do Skotska, bude znova psát až 4. února. :D
Jinak další informace- tahle fanfic už má 84 dílů. :D
Jinak se ještě se omlouvám za to, že další část tohoto fanfic dávám až za 3 měsíce. :D (No to víte škola, píšu svoje dvě fanfic a další 4 překládám) :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Carly Carly | Web | 19. ledna 2014 v 14:56 | Reagovat

Pěkný díl,těším se na další :))

2 one-direction-ff-stories one-direction-ff-stories | 19. ledna 2014 v 18:44 | Reagovat

[1]: díky :D

3 *Carolline* *Carolline* | 19. ledna 2014 v 19:06 | Reagovat

jujky no konečně :DDD no takj rychle další :D

4 one-direction-ff-stories one-direction-ff-stories | 19. ledna 2014 v 19:18 | Reagovat

[3]: jasně :D snad to "rychle" bude :DD

5 onedirection-are-best onedirection-are-best | Web | 21. ledna 2014 v 20:29 | Reagovat

Na blogu je kontrola AFFs :) Budeme rádi, když se zapíšete :)

6 Mrs.Tomlinson Mrs.Tomlinson | Web | 6. března 2014 v 11:57 | Reagovat

skvelý diel :) kedy bude ďalší? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama