Shattered (pokračování Shadows)

25. listopadu 2013 v 21:24 | HaNNy_♥ and *Carolline*
Shattered (pokračování Shadows)
By: soontobebritish
Translated by: *Carolline* and HaNNy_♥
Jednodílná

***
Předchozí díl zde» Shadows
***
Nikdy nebyl moc žárlivý člověk, jen proto, že si rád dělal srandu ze života. Louis se dokázal smát kdykoliv a jen tak, sám sebe tím přesvědčoval, že je vše v pořádku a není se proč rozčilovat. Obzvláště on nebyl plný zášti.
Kdyby se na někoho zlobil, trvalo by to několik týdnů. Byl opravdu tvrdohlavý, takže pokud ho někdo přibil, potřeboval slušné množství času na to se odrazit. To se stalo jen jednou.
Byla čistá skutečnost, že byl Liam s Lauren. Nevěděl, co dělali a také to vědět nepotřeboval. Louis byl vždy schopen vypořádat se s milenci Lauren a možná to bylo proto, že věděl, jednoduše věděl, že nikdo z nich opravdu neladí s láskou a opatroval ji pro něj. Nic méně Liam byl jeho kamarád. Oni byli přátelé a on byl přítel Lauren. Ale všechno z toho už je opravdu jedno, protože po Liamových vysvětleních a omluvách a po omluvách Lauren to Louis obešel.
Tenkrát byl jiný.
Tentokrát Louis postříkal ledovou vodou jeho obličej a otřel si pot z kůže, byl naštvaný. A nebyl naštvaný jen trochu. Zuřil. Žíly na krku byly jasně viditelné, vylezly mu pod kůží, zuby měl pěvně sevřené. Celé jeho tělo bylo napjaté.
Pohled na Lauren, jak líbá Harryho ho zničil.
Louis věděl, že Lauren byla sama, protože se rozešli. Byl si dobře vědom toho, že ona byla zničena na konci jejich vztahu. Louis ji potřeboval, vstal a šel ji získat zpět, chtěl získat její opuštění.
Byly tu však dva problémy. První, Louis věděl, že by mu Lauren nikdy neodpustila. Ne po tom, co udělal. Ne potom co jí vetřel všechny dívky, které měl, hrubě do obličeje. A druhý, nechtěl její odpuštění, nechtěl ji zpátky. Vztah na jednu noc mu celkem vyhovovalo. Nebyl třeba závazek a upřímně se mu to líbilo.
Ale nelíbilo se mu vidět Lauren s někým jiným.
Zvlášť, když ten někdo byl Harry.
Pohled na ně byl vyryt do jeho víček a pokaždé, když zavřel oči, viděl je. Přitisknuté k zadní stěně, mezi jejich těly nebyl žádný prostor, pohybovali rty v synchronizaci.
Nemohl ji dostat z hlavy.
On ani nechtěl vědět, co dělají teď. Protože, bohužel pro Louise Lauren neměla podobné problémy. Šest pokojů na chodbě byla naprosto poslední věc, která se chystala překřížit její mysl.
Alkohol, adrenalin a červenání byly hnacími silami pro Lauren v tento večer. Ale víc než to věděla, že to nebylo jen na jednu noc. Věděla, že se nesníží na Louisovu úroveň, slíbila si to. Věděla, že se o ní Harry postará a uměl přikrýval Louisovi akce v posledních měsících lépe než všechno ostatní.
Měl bezduchý sex.
Lauren ne a Harry věděl, že za to může Louis.
Harry si klekl na kolena mezi Laureniny nohy. Postel se pod ním prohnula. Natáhnul se a přes hlavu si sundal košili. Nedbale ji odhodil na zem a při spouštění rukou si prohrábnul vlasy. Laurenin dech se zadrhnul při tom, když se dívala na Harryho, jak se svléká a jak se mu při pohledu na ni třepotají řasy.
"Jsi si tím jistá?" zeptal se Harry pochybovačně. Byl by teď schopný kvůli Lauren ustoupit. Zuby si skousla ret, když pomalu přikývla. Harrymu uniklo slabé zasyčení, když ji vytáhnul do sedu, aby jí rozepnul šaty. Pomalu je rozepínal a celou dobu měl své rty přitisknuté na jejím čele. Poté co to dokončil, zatáhnul Lauren na bok postele, aby je mohl stáhnout dolu přes její křivky. Nechal ji jen v podprsence a kalhotkách. Harry ji položil na polštáře a uvěznil její tělo pod jeho, pomalu ji políbil a poté vklouznul jazykem do jejich úst. Rukama jí hladil tělo, prozkoumával všechny její křivky a hledal citlivá místa, zatímco jeho rty postupně sjížděli dolu přes krk, mezi prsy a po bříšku. Lauren zavrněla pod jeho polibky, nohy mu obmotala kolem pasu a její ruce byly zapletené do jeho vlasů. Škubla s ním a svoje rty přiložila na jeho, vydala přidušený sten.
Harry vzal nářek jako prosbu a s nevinným úsměvem vzal její tvář do dlaní.
"Prosím," zašeptala "Harry."
Harry byl víc než ochoten to splnit, dal jí poslední cudný polibek na rty a přesunul se dolu.
Louis noc strávil házením a soužením se v hněvu, zatímco Lauren a Harry byli spolu. Pohybovali se jako jeden pod obyčejným bílým ložním prádlem. Pocení, lapání po dechu, líbaní a mazlení.
A i když Louis nechtěl, věděl, že se pomstí. Harry si nakonec vybral stranu. Už nebyl Švýcarsko balancující ve středu. Louis byl zrazen a chtěl, aby za to obě strany zaplatily.
***
Pozn. Doufám, že se vám líbilo... :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 onedirection-are-best onedirection-are-best | 29. listopadu 2013 v 19:29 | Reagovat

Krásné :O

2 one-direction-ff-stories one-direction-ff-stories | 30. listopadu 2013 v 14:47 | Reagovat

[1]: díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama