"Why? Just... I am not your little sister."- 3. DÍL

10. října 2013 v 21:49 | *Carolline* and HaNNy_♥ |  "Why? Just... I am not your little sister."
"Why? Just... I am not your little sister."
Part: 3. DÍL
By: *Caroline* and HaNNy_♥

***
"Jé. Ahoj Chloe. Co ty tady?" zeptala se mě vysoká blondýnka a zářivě se usmála.
"Harry mě sem vytáhnul, prý nesmím být sama doma. Zachází semnou jako by mi bylo 5," odpověděla jsem jí podrážděně.
"No jo, náš opatrný bráška. A proč si sem vlastně přišla?"
"U stolu začínalo být trochu dusno," řekla jsem jí s ironickým protočením očí.
"Jej! Tak co kdybychom si pro odlehčení trochu užili?" zeptala se mě a otočila se i k lidem, kteří stáli už od chvíle, kdy jsem přišla vedle ní.
"To zní dobře, ale co se tady dá v téhle společnosti a pod dozorem Harryho dělat?"
"Uvidíš!" Taylor mě popadla za ruku a táhla mě k východu. V hlavní hale budovy jsme prošli dveřmi hned naproti dveřím od sálu, vypadalo to jako, že to tam žije.
"Co to tady je?" zeptala jsem se s údivem a stále si prohlížela místnost plnou lidí.
"Tohle je místnost kde by se měla uskutečnit after party," řekla mi Tay jako by nic a šla směrem k baru, který byl v rohu místnosti. Chvíli jsem se rozmýšlela, jestli za ní mám jít, nakonec jsem se za ní vydala.
"Ahoj krásko, co si dáš?" zeptal jsem mě pohledný barman s hravým úsměvem.
"Dala bych se džus," řekla jsem rozhodně a usadila se na barovou židličku. Zanedlouho se přede mnou objevily dvě skleničky jedna s mým objednaným pitím a druhá menší nejspíš s vodkou. Nechápavě jsem se koukla na barmana.
"To je na účet podniku," konstatoval jen a mrknul na mě. Rychle jsem tedy menší sklenku vzala do ruky a nalila si celý obsah do pusy. Vůbec nechápu, jak se to stalo, ale za pár minut už jsem v sobě měla takových skleniček pět. Cítila jsem se skvěle, tak jako ještě nikdy. Pak se moje nálada rapidně zhoršila, přede mnou se totiž objevil můj starší bratr. Vypadal dost rozzuřeně, nikdy dřív jsem se ho nebála tak jako teď.
"Chloe, jdeme a to hned!" zakřičel na mě, chytnul mě za ruku a protáhnul mě sálem až zpátky do haly.
"Co si sakra myslíš, že děláš? Je ti teprve čtrnáct!" vyjel na mě hned, jak se za námi zavřely dveře.
"Já, víš…" začala jsem, ale on mě máchnutím ruky zastavil.
"Teď to řešit nebudeme, nechci tady dělat scény, ale počkej doma," řekl už mírnějším tónem a vykročil směrem k hlavnímu východu. Pomalu jsem vykročila za ním, ten alkohol mi v chůzi totiž moc nepomáhal. Cestou domů bylo v autě hrobové ticho. Harry byl pořád naštvaný a já vyděšená z toho co se stane, až se za námi zavřou dveře od našeho domu. U vily jsme vystoupili z auta a svižným krokem se vydali dovnitř. Tak a je to tady, právě nastal ten osudný okamžik, kterého jsem se tolik bála. Domovní dveře se s cvaknutím zavřely a já tu zůstala uvězněná.
"Co si sakra dělala v sále na after party?" zeptal se mě Harry nervně.
"Na udělování cen byla nuda, tak jsem se šla trochu projít a našla jsem ho," řekla jsem roztřeseně. Nikdy bych Taylor nepráskla, akorát by měla potom taky problémy.
"Dobře a co ten chlast?" zeptal se Harry znovu a zase zvýšil hlas, bylo mi jasné, že mojí verzi s procházením nevěří.
"Harry, hlavně nevyšiluj ,prosím!" zakřičela jsem na něj trochu zoufale a upřeně se mu koukla do očí.
"Já, že nemám vyšilovat! To si snad děláš srandu! Viděl jsem toho dneska večer dost na to, abych mohl!" vyjel na mě rozzuřeně a popadl mě za zápěstí.
"Jo, a co si jako viděl?"
"Například jak jste se s Niallem osahávali, myslel jsem, že tě tam normálně svlíkne očima. No a potom tady máme ten alkohol, extrémně krátké šaty a neustálé zahazování se s Taylor,"
"Drž už hubu!" procedila jsem skrz zuby, už mě štvou jeho neustálé narážky na moji osobu a moje kamarády.
"Co si to řekla?" vyhrknul překvapeně a pustil mojí ruku.
"Řekla jsem, drž už hubu! Tvoje podělané názory mě nezajímají, nejsi můj táta! Nemáš právo mi tohle říkat!" zaječela jsem na něj zuřivě. Harry zvednul svojí pravou ruku a vlepil mi facku. Vyčítavě jsem se na něj koukla a se slzami v očích jsem běžela do svého pokoje. Hned jak jsem vběhla do mého pokoje, hlasitě jsem za sebou zabouchla, svalila se na postel a rozbrečela se. Po pár minutách jsem se už trochu uklidněná rozhodla dát si sprchu a jít si lehnout. Po dlouhé sprše jsem si tedy oblékla svojí noční košilku a zalezla si do mojí obrovské postele.
O pár hodin později:
Probudily mě divné zvuky na chodbě, rozespale jsem otočila bolavou hlavu k budíku a podívala se, kolik je vlastně hodin, 3:10. Kdo kruci v tohle noční dobu dělá takový nepořádek? Během dalších pár vteřin se rozletěly dveře od mého pokoje a v nich se objevil opilý Niall, no super, to mi ještě scházelo. Niall se nějak nezaobíral rozraženými dveřmi a hned skočil ke mně do postele. Vylekaně jsem si sedla, ale on mě rychlým pohybem vrátil do lehu. Kde je ten roztomilý blonďáček, do kterého jsem se zamilovala?
"Nialle, co to děláš?!" vyjekla jsem naštvaně a shodila ze sebe jeho ruku.
"Ležím v posteli," odpověděl nenuceně a vrátil svojí ruku na svoje původní místo.
"Jo, ale v mojí!"
"No tak Chloe nebuď tak upjatá, trochu se uvolni. Chci tu s tebou prostě jenom spát," vyjel na mě podrážděně.
"Jenomže já tu nechci spát s tebou a už vůbec ne, když si v tomhle stavu!" zakřičela jsem vytočeně, vstala z postele a přešla ke dveřím.
"Jdu spát jinak, kdyby tě to zajímalo! Jo a nechoď za mnou. Nemám na tebe náladu." Rychlým trhnutím jsem zabouchla dveře a ocitla se tam na chodbě. Kam mám teď jít? Chvíli jsem ještě stála před dveřmi a přemýšlela, kde mám přespat, nakonec jsem se rozhodla, že půjdu k Harrymu. Přešla jsem na konec chodby a vešla do přivřených dveří, nechtěla jsem Harryho budit. Pomalými kroky jsem přešla k jeho posteli a lehla si na opačnou stranu postele než Harry, ani si nevšimnul, že jsem přišla. Chvíli jsem ještě čekal, jestli se vážně neprobudí, ale pak už jsem prostě zavřela oči a odplula do říše snů…
***
Pozn. autora: Hi guys, nový díl je tu... :D Doufám, že se vám to líbí, jinak děkujeme moc za komentáře a hvězdičky u minulého dílu... :)) Potěšilo nás to, moc. :3♥ Lots of Love *Carolline* and HaNNy_♥ 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zzz Zzz | E-mail | Web | 20. října 2013 v 14:51 | Reagovat

Boží. Kdy bude další????

2 one-direction-ff-stories one-direction-ff-stories | 20. října 2013 v 20:02 | Reagovat

[1]: Nwm, asi až za dlouho, nestíháme... :))

3 Zzz Zzz | 23. října 2013 v 16:00 | Reagovat

[2]: Achjo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama