Shadows

12. října 2013 v 10:55 | HaNNy_♥
Shadows
By: soontobebritish
Translated by: HaNNy_♥ and *Carolline*
Jednodílná

***
Normal POV
Nic v životě, nebylo pro Lauren tak perfektní.
Nikdy víc.
Tmavé mraky se nad ní zastavily jako husté šedé mlhy.
V poslední době se takhle cítila, věděla, že je jen jeden způsob jak se vyléčit. Věděla, že potřebuje, aby ji to Louis řekl, byl tak dlouho naštvaný, že trávila čas s Liamem. Lauren to potřebovala slyšet, přímo z jeho úst. Mezi čtyřma očima a přitom vidět upřímnost jeho obličeje. Byla zoufalá z toho, že to chtěla vědět. Že na ní nebyl naštvaný. Ale bylo to potvrzeno v "nočních akcích". Jednou v noci, kdy se zdálo vše ideální, cítila, že byla na vrcholu světa, tento večer si myslela, že ji nikdo nemůže zlomit.
Přesto si Lauren uvědomila, že nejtěžší část vztahu na ni teprve čeká. Celé roky strávila tím, že sní o tom, jaké by to bylo být s Louisem. Nebylo to tak hrozné. Ale nebylo to ono.
Není člověk na světě, který by nemohl popřít, že jejich vztah byl rozkošný, nebo dokonce zdánlivě dokonalý, ale Lauren i Louis dobře věděli, že je to velmi skvělá show. Na veřejných místech nebo kolem přátel, vypadali úplně šťastní, ale opak byl pravdou.
"NECHCI ODJET NA PREMIÉRU, LOUISI! MĚLI JSME JET NA PÁRTY, KTEROU POŘÁDÁ JESSICA! SLÍBIL SI MI TO!" zakřičela Lauren.
"Já jsem ti to, ale říkal před třemi týdny! Tak do prdele! Co máš za problém?!" zakřičel Louis zpátky, stejně hlasitě.
"No že ta párty byla plánovaná před třemi měsíci! Můžeš hádat, jaký mám problém!" Od stěn se ozývaly naše ozvěny. Louis strčil Lauren dozadu a přiměl ji, aby došla a narazila do dveří od skříně.
"Je to filmová premiéra! Lauren! Každý tam má být! Co chceš, abych pro to udělal?" Polkla a snažila se donutit nebrečet.
"Chci, abys mi ukázal, co pro tebe znamenám!" zašeptala a couvala od Louise, když k ní kráčel blíž a blíž. Narazila do pultu kuchyně. Zalapala po dechu.
"Ale ty to víš!" zavrčel na ni. Louis to řekl Lauren znovu a znovu. Vzpomněla si na každý perfektní moment.
"Vím to, opravdu?" ušklíbla se.
"Co takhle v noci?" vyštěkl na mě s nenávistným leskem v očích. "No tak co?"
"Sex se nepočítá." zasmála se chladně Lauren. "Lidé mají sex."
"Tak to ani náhodou." Louis zkřížil ruce na prsou a díval se na ni. Louis byl malý, ale Lauren ještě menší. Cítila se blbě, když se nad ní tyčil. Cítila se tak bezbranná. "Sex máme jen s lidmi, které milujeme."
"Nikdy jsem nepochybovala o tom, že mi na tobě nezáleží," řekla rozzlobeně.
"Opravdu si myslíš, že se o tebe nestarám?" Louis na ni upíral své oči, ve kterých se odrazovala zlost. "Po celou tu dobu? Po tom všem co se stalo?"
"Po to všem co se stalo!" vykřikla a začala máchat rukama okolo sebe. " Za posledních šest měsíců všechno co jsem dělala je na hovno, splnila jsem ti každé přání, vyhověla tvým potřebám. Polovina času jsem měla pocit, že ti nahrazuju tvou matku! Jsem tvoje přítelkyně? Tvoje máma? Nebo kuchařka? Tvoje děvka? Co sakra jsem, Louisi? Řekni mi? Co mám s tebou? A najednou jsem zjistila, že se, začneš chovat, jakože jsem pro tebe nic neudělala. Jsem unavená z toho, co jsem musela snášet v posledních několika měsících. "
"Co tím chceš říct?" zavrčel znovu. Vykročil kupředu, tlačil mě zády o pult a stisknul mě na ní.
"Neslyšel si mě?" řekla Lauren slova překvapivě klidná. "Dokud nepřijdeš na to, jak důležitá pro tebe jsem, a budeš si vážit mou přítomnost v tvém životě… Nekontaktuj mě…"
"Nemyslel jsem to takhle." Zasmál se. Nebyl prostě žádný způsob, jak by ve skutečnosti Lauren řekla slova, které právě cítila. Po celá léta byla zamilovaná. Sakra, a pořád je. Ale ona sama ví, že vztah, byl příčinou jejího trápení.
Byla unavená z Louise, kromě nocí s přáteli.
Byla unavená i z toho vidět ho, když se jí zdálo, že neměl nic na práci.
Byla unavená z pocitu, jak ji využívá.
Byla unavená z pláče, když nepřijde domů.
Byla unavená z obav, když se nevrátí, nebo když ji nezvedá mobil.
Byla unavená z toho že vyšiluje, když ho vidí na fotkách s ostatními dívkami.
Byla unavená z jejich bojů.
Byla unavená ze sexu s Louisem, jen proto, aby bylo vše lepší.
Byla unavená z toho, že to bylo jako emocionální horská dráha, která se neustále opakovala.
Dokonce i vztah s Louisem, byla příčinou jejího stresu. On byl příčinou její škody. Tak odešla, odešla od Louise. Strčila do Louise, který narazil do stěny. Louis ji pozoroval, jak šla rovnou ke dveřím, kde popadla klíče od auta a kabelku. Pak byla pryč a zabouchla za sebou dveře. Tu noc spala u Nialla a u Amálie. Její sestra otevřela dveře a jí bylo do pláče. Lauren nebyla schopna bojovat. Lauren byla jako časovaná bomba, a nezbývalo moc, aby explodovala. Tu noc, ji napadlo, jestli by se změnilo něco, kdyby Louis byl někde kolem. Chtěla vědět, jestli by Louis přehodnotil to, jak se choval. Brzo zjistila, že ne. Vzhledem k tomu, že ho týdny neviděla. A když přišel čas, šla mu vrátit klíče od jeho bytu. Lauren přestěhovala všechny své věci do svého bytu. Tu noc ho uviděla s jinou dívkou. Věděla, že je konec. Lauren věděla, že je to všechno její vina. Louis to věděl taky. A to je důvod, proč se necítil provinile, když políbil dívku přímo před očima Lauren. Ani se necítil provinile, když předstíral, že neviděl Lauren, která tam stála. Necítil se provinile, když utekla s pláčem. Lauren byla zničená, a Louis byl pobavený. Už byl měsíc od té noci a Lauren se stále ještě nevzpamatovala. Její přátelé ji nikdy neviděli v takové náladě, a to zejména proto, že není absolutně žádný způsob, jak napravit její srdce.
Minule byl řešením Louis. Ale teď Lauren plivala po vyslechnutí jeho jméno. Nebylo pochyb o tom, že se jí nechtělo vrátit se spolu s ním. Sakra ona ho nikdy nechtěla vidět znovu. Dnes byl jeden z těch zvláštních večerů, ona byla v klubu s celou posádkou 1D v nějaké cizí zemi nevěděla jméno. Byla to Niallova a Liamava spojená oslava narozenin, Harry jí vyhrožoval, nesmí tu chybět. Lauren se zasmála nebyla šance, že by nepřišla na večírek. Také ho informovala, že sdílet pokoj s Louisem Tomlinson jí dal důvod, aby byly všechny plýtvat. Harry se zasmál, povzbuzovat ji zařadit ho ve svém zábavu a hry. Lauren ho ujistila, že to udělá. Harry byl konstantní v životě Lauren, protože Harry Styles měl takové kouzlo. Nechtěl zradit kamaráda, pokud na tom závisel jeho život, což znamenalo, že se zasekl uprostřed Louise a Lauren, ale ani jednomu z nich to nevadilo. Nebyli, že hrozné lidí. Oni by neupravená Harrymu přes to.
"Dva, prosím," řekl Harry a uhodil pravou pěst na pult, druhou ruku držel malou Lauren na zádech. Jejich těla byla přitisknutá sebe, trup-na-trup, v přeplněném prostoru kolem baru.
"Hned to bude." Zdálo se jí jakoby si vyměnili těla, jako by Lauren vstoupila do Harryho a Harry do Lauren. Byla natlačena na zeď, sotva mohla dýchat, a v klubu bylo tolik lidí.
"Bavíš se?" zeptal se jí Harry, sklonil se, aby jí to mohl zašeptat do ucha. Jeho rty klouzaly po její kůži, dostala husí kůži.
"Jsi dobrý člověk?" Tím rozzlobil Lauren, který způsobil Harrymu úšklebek. "Vidíš stejný problém jako já?" Styles jen zamrkal, napřímil se a zaplatil barmanovi a vzal si dvě sklenky do jediné ruky.
"Můžu to napravit," Harry se zasmál, jednu podal Lauren.
"Na můj účet." Počítali do tří a oba do sebe hodili tvrdý alkohol, do zadní části jejich hrdel, spolykali to rychle, pak Lauren řekla: "Ještě jednou, pak můžeme jít tančit."Harry se zasmál, chytil ji za ruku a táhnul na parket. Lauren zvedala boky do rytmu, neustále, třela o Harryho rozkrok, slyšela tlumené Harryho sténání pod vousy."Jdi do prdele," zamumlal Harry, dal ruce kolem malých ramen Lauren, aby byla těsně u něho.
"Bože, můžeme jít pryč." Lauren se zasmála. Po celá léta hrála ve svůj prospěch, je to způsob, jak dostat Louise aby udělal, co chce. Ale dnes to byl někdo jiný, na kterého by ani nepomyslela a nemohla si ani pomoci, ale cítila se v pohodě, když se na něj podívala. Harry ji chtěl víc, než jakýkoli jiný chlap v několika posledních měsících. Jí se vlastně Harry líbil, dokonce ho skutečně milovala, věděla, že on ji miluje a pečuje o ni. Později v noci, kdy kombinace adrenalinu, alkoholu a touhy všechno změnila. Zeď, Lauren, a Harry, všichni byli namáčklí v zadní části klubu. Modrá světla svítila na taneční parket, zatímco oni zůstali ve stínu. Jak se tam dostali, to nikdo neví, ale ani se je nikdo nesnažil zastavit. Jeho tělo přitiskl na ni a začal ji líbat na její krk. Lauren mu odpověděla tím, že ho ovinula svýma rukama okolo jeho krku, škrábal ji vzadu na tričku, vydávala těžké vzdechy. Jakmile byl spokojen s polibky lásky na jejím krku, jeho svraštělé rty napadly Laureniny rty, ona se z jeho polibku málem roztavila. Jejich těla byla spojena společně jako jejich ruce. Jejich jazyky bojovaly o nadvládu, ochutnávali alkohol, navzájem si vyměňovaly vzdechy, jejich dýchání se prohloubilo. Harry zasténal, drtil Lauren a ona fňukala zpět. Polibky byli více vášnivé, rozhodli se opustit klub a vrátit se do hotelu, do Harryho pokoje. Ani se neobtěžoval tím, co se tam děje, byli v tom příliš zaměstnáni. Ani jeden z nich nevěděl, co by se v noci mohlo stát, ale ta myšlenka ani nebyla v jejich mysli. Oni byli příliš zaměstnáni, zatímco si ani neuvědomili, že Louis všechno viděl, a chystal se to peklo skončit…

--- Pozn. překladatelek: Guys, Hope U Like It! Chtěli by jste přeložit pokráčko? Je zatím jenom jedno HaNNy_♥ and *Carolline*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anefis anefis | Web | 13. října 2013 v 14:27 | Reagovat

Božíííí

2 one-direction-ff-stories one-direction-ff-stories | 13. října 2013 v 15:03 | Reagovat

[1]: Thx :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama