"Why? Just... I am not your little sister."- 2. DÍL

1. července 2013 v 11:28 | HaNNy_♥ |  "Why? Just... I am not your little sister."

"Why? Just... I am not your little sister."
Part: 2. DÍL
By: *Caroline* and HaNNy_♥

***
***
"Tohle je to nejhnusnější oblečení, které existuje, to si ani náhodou neobleču! Proč já musím chodit jako nějaká babka, když ty tvoje "přítelkyně" chodí skoro nahé? Na nich ti to nevadí!" zakřičela jsem na něj.
"Protože ty nejsi žádná coura! Jsi moje sestra."
"Jenže já už nejsem malá! Nemusíš se o mě starat jako o malého fracka!" Chvíli jsme se na sebe s Harrym naštvaně koukali, potom mu zazvonil mobil a tím se náš pohled přerušil. Vyndal mobil z kapsy a odešel z pokoje. Tohle byla moje šance! Došla jsem ke svému stolu a z jedné ze zásuvek vytáhla nůžky. Došla jsem s nimi zpátky k posteli a začala ničit tu hrůzu, kterou Harry nazývá šaty. Když jsem dokončila svoje "dílo" vtrhnul dovnitř. Debil. Málem jsem si kvůli němu ty nůžky zapíchla do ruky.
"Louis říkal, že… Co si to do prdele provedla? V čem jako teď půjdeš?" vykřikl, když uviděl tu spoušť. Jen jsem nevinně pokrčila rameny a koukla se na své krásné šaty.
"No dobře, ale jen pro tentokrát a pohni si, kluci už tam jsou," řekl mi nepříjemným hlasem, ale stejně jsem se usmála jako sluníčko. Rozrazila jsem dveře a odcupitala zpátky do haly. Niall tam pořád čekal a už vypadal dost nevrle. Hned jak mě spatřil, trochu pookřál a přistoupil ke schodům.
"Vidím, že si vyhrála," řekl a lehce se ušklíbl.
"Půjdeme?" zeptala jsem se a vítězně se usmála.
"Počkej. Kde je Hazza?!"
"Nóó…on má nějaký ty střevní potíže. Máme jet napřed."
"Dobře." Souhlasil. Došli jsme do předsíně, kde jsme si vzali kabáty a vyrazili do nádherné noci. Nasedli jsme do auta a vydali se na předávání cen. Dojeli jsme k červenému koberci, kde už na nás opravdu čekali kluci.
"Ahoj!" pozdravila jsem je a věnovala jim překrásný úsměv.
"Ahoj Chloe, kde je Harry?" zeptal se zayn a rozhlížel se kolem. "Udělalo se mu špatně a musel na záchod asi střevní potíže. Za chvíli přijede.
" Kluci se na sebe udiveně koukli.
"Ale vždyť jak jsem s ním volal, byl v pohodě." řekl Louis.
"No, ono to přišlo až potom. Dal si mexický jídlo." Všichni se začali strašně smát. Já dokonce málem spadla na zem, ale na poslední chvíli jsem si uvědomila, že mám na sobě ty krásné šaty, takže jsem se snažila udržet rovnováhu. Když už náš smích pomalu dozníval, všimla jsem si vedle sebe naštvaného Harryho.
"Bratříčku konečně si přišel. Už jsem řekla klukům, proč si se zdržel doma."
"Harry, je mi líto, že je ti špatně. I když doufám, že sis tím záchodovým maratonem ulevil." řekl Liam a soucitně se na něj podíval. Harry se místo odpovědi otočil přímo na mě a probodl mě vražedným pohledem.
"Chloe! Myslím, že si musíme promluvit." O Harry se nám naštval, ale co pár slov s ním prohodit můžu. Popošli jsme pár metrů stranou a můj bráška zahájil svůj proslov.
"Můžeš mi to vysvětlit?"
"Nevím co, myslíš Harry." Řekla jsem a nechápavě na něj pohlédla.
"Vážně nevíš? Co třeba proč jste mě sakra nechali doma? Nebo proč si kluci myslí, že mám střevní potíže?" Harry vážně zuřil, začala jsem se trochu bát.
"Jo, ty myslíš tohle. Tomu se říká sladká pomsta!" zlostně jsem se usmála a koukla se mu přes rameno. Spatřila jsem totiž svojí nejlepší kamarádku. Měla na sobě dlouhé krémové šaty se třpytkami. Jo a mimochodem byla to Taylor, Harryho bývalá a moje skoro sestra. Rozhodla jsem se, že ji půjdu pozdravit. Pomalu jsem se k ní vydala, když v tom na mě zavolal Niall, že už musíme jít. Otráveně jsem se otočila a zamířila místo k Taylor ke dveřím od haly. Sedli jsme si ke stolu, kde byla cedulka One Direction. Moje místo bylo mezi Niallem a Harrym. Uvelebila jsem se na své židli a čekala, až se začne něco dít. Nemusela jsem čekat dlouho. Všechna světla okolo nás postupně zhasla a na podiu se objevili slavní moderátoři. Katy Perry a nějaký chlap. Pozdravili publikum, a potom něco říkali, absolutně jsem nevěděla co. Tyhle věci mě moc nezajímají. Poslední co jsem bylo jenom něco o Taylor, pak se oba vypařili. Na publikum zazářily reflektory a ozvala se známá melodie písně I New you were trouble. Za chvíli už na pódium nakráčela i sama Taylor a její tanečníci. Po jejím skvělém vystoupení začali všichni hlasitě tleskat. Teda všichni kromě One Direction. Já z toho byla samozřejmě paf, tuhle písničku miluji. Najednou jsem ucítila ruku na svém odhaleném stehně.
"Už jsem ti říkal, že ti to dnes zatraceně sluší?" zašeptal mi Niall do ucha a mně naskočila husí kůže. "Nialle, nech toho, pokud si to neuvědomuješ, vedle mě sedí můj bratr." zašeptala jsem zpátky, ale jeho to očividně neodradilo. Musela jsem tedy zasáhnout sama. Pokusila jsem se jeho ruku odstrčit, ale řeknu vám, nejsem žádný silák, takže se mi to nepodařilo a Niall mě stisknul ještě pevněji. Začalo se mi dělat trochu těžko, tohle Niall nikdy nedělá.
"Harry?" otočila jsem se na svého nevnímajícího bratra a doufala, že mě slyšel.
"Jo?"
"Půjdu na záchod, tak abys mě nehledal." řekla jsem a pomalu vstala.
"Dobře, hlavně se neztrať." Jasně, to si nemohl odpustit. Rychlým krokem jsem se vydala na druhou stranu haly do umýváren. Sotva jsem vešla dovnitř, přitiskla jsem se ke zdi, co to mělo sakra znamenat? Niall takový přece není! Ještě chvíli jsem tam jen tak postávala a pak jsem se rozhodla zamířit zpátky. Vyšla jsem ven a trochu jsem se porozhlédla, jestli neuvidím někoho známého nebo blízkého. Trefa kousek přede mnou jsem viděla, Taylor konečně ji můžu pozdravit. "Ahoj Tay!" vyhrkla jsem...
***
Pozn. autora: Děkujeme za komentáře a hvězdičky u minulého dílu, moc nás to potěšilo. :3♥ Takže snad se vám bude líbit i tento díl. HaNNy_♥ and *Carolline*

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Evush Evush | Web | 1. července 2013 v 14:09 | Reagovat

Je to prekrásne :) Good job ;)

2 Nicky Nicky | E-mail | Web | 3. července 2013 v 11:16 | Reagovat

Wow! Je to vážně super :)) Jenom pokračujte :D

3 Kris Kris | E-mail | Web | 18. července 2013 v 9:49 | Reagovat

oh ♥
Chloe rebelka, stejně tak Nialler a Hazza starostlivý bratr, love it xxxxx

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama