Revenge

19. května 2013 v 14:57 | HaNNy_♥ |  Niece
Niece
Part: 2. DÍL- Revenge
(PŘEKLAD OD ÚŽASNÉ AUTORKY xoxoluvylex99)

***
Brooke's POV
Všechno, co jsem chtěla dnes udělat, bylo jít si zaplavat. To je vše. Místo toho sem přijde ten debil z letiště a chce, abych se s ním vyspala. Promiň kudrnáči, ale to se nestane. "To bylo všechno, co řekl?" zeptala se mě Michelle, když vešla do mého pokoje bez zaklepání. "Hmmm... Jen někteří jsou naprostí idioti! "Zakřičela jsem a ujistila se, že mě nikdo neslyšel. Michelle se na mě koukla divným pohledem a hned na to vyšla z mého pokoje. Povzdechla jsem si a lehla si na postel, vzala mobil a dala si do uší sluchátka a zapnula písničku. We Are Young od Fun, skladba začala hrát tak nahlas, že jsem málem ohluchla a bezstarostně jsem si zpívala s nimi, nechala jsem slova, aby převzalo moje tělo. Bylo to tak uvolňující. Připadalo mi jako by se nic na světě nedalo pokazit, dlouho jsem takhle zůstala ležet. "Wow. Jsi dobrá." Uslyšela jsem známý hlas, ve dveřích zrovna stál Harry. "Co tady sakra děláš?" Zakřičela jsem a vypla hudbu. "Chystal jsem se jít na záchod, když jsem tě náhodou uslyšel zpívat. Jsi opravdu dobrá, ale to asi víš." "Už si mi řekl všechno co chceš? Teď můžeš odejít." Řekla jsem a tlačila ho ven z mého pokoje. "Dobře, tak jdu za tvojí sestrou, není na mě tak přísná." Řekl s úšklebkem, nemohla jsem si pomoct a dala mu jednoduše facku přes jeho stupidní tvářičku. "To bylo za všechno, ty jeden kreténe!" Plivla jsem na něj a pak zabouchla dveře těsně před jeho nosem, na obličeji se mu už objevila červená skvrna.
***
Harry's POV
"To bylo za všechno, ty jeden kreténe!" Řekla mi. Ona mě flákla, chtěl jsem jí na to něco říct, ale ona mi zabouchla dveře před nosem, takže jsem tam jen tak stál. Vždyť jsem si jenom dělal jenom srandu. Ve skutečnosti jsem mohl říct, že nemám v úmyslu, abych jí měl rád. Byla tak zoufalá, protože potřebovala pozornost a vždycky se nakláněla tak, abych viděl její prsa, strkala mi je přímo do obličeje. Nenáviděl jsem dívky, které k sobě neměly žádný respekt. Vrátil jsem se dolů a Michelle se tam lepila na Zayna, který měl v tváři otrávený výraz. "Ahoj, Harry!" Rozzářila se a přiběhla ke mně a zavěsila se na mou paži. "Ehm ahoj." Řekl jsem rozpačitě a mezitím jsem se škrábal na krku. "Co se ti to stalo s obličejem?" Zeptala se mě a dívala se na moji červenou "značku" od Brooke zanechanou na tváři. "Pěkná malá červená značka od Brooke." Řekl jsem sarkasticky a kluci se zasmáli. "Co si teď udělal, kámo?" Zeptal se mě Louis a já jsem jen obrátil oči v sloup. "Spíš co jsem neudělal?" Zažertoval jsem a zasmál se. "Ona nemlátí lidi!" vykřikla Michelle. "No… Tak nějak jsem si to zasloužil." Přiznal jsem se, ale ona zavrtěla hlavou. "Ne, to ne. Ona je prostě někdy hloupá!" Řekla, odešla ode mě, vyšla vysoké schody a zmizela z dohledu.
***
Brooke's POV
"Brooke otevři dveře." Požadovala Michelle a stále bouchala na dveře. "Co je?" Zeptala jsem se a otevřela dveře, ona jen vtrhla dovnitř. "Jak jsi mohla dát facku Harrymu Stylesovi?" "Je to debil Michelle, věř mi." Řekla jsem, nechtěla jsem, aby jí Harry řekl to co mě, i když měl pravdu. Podívala jsem se na Michelle, měla odvážnější oblečení než obvykle. "Musíš se uvolnit Brooke." Řekla mi a vyšla ven z mého pokoje a já obrátila oči v sloup. Ne Michelle, já jsem naprosto v pořádku, nemusím "TO" dávat každému, kdo si o to řekne… To bylo vše, co jsem jí chtěla říct. Už od loňského roku, kdy přišla o panenství, chodila s dvěma klukama naráz. Z toho se mi dělalo špatně. Má sladká nevinná sestřička se proměnila v "LEHKOU" holku. Rozhodla jsem se nemyslet na svou sestru a prostě jít spát bez ohledu na to že už bylo pozdě.
***
Probudila jsem se ráno. Probudil mě křičící hlas, Michelle. Přehodila jsem si nohy přes postel, mé nohy se dotýkaly chladné země. Aspoň pro jednou se mi podařilo dostat sama z postele, měla jsem vlasy udělaný do drdolu, vypadalo to fakt chaoticky, když jsem sešla dolů a viděla všechny kluky spát na gauči namáčklí vedle sebe zasmála jsem se tomu a byla jsem v pokušení si je vyfotit, ale rozhodla jsem se že radši ne. "Co to tady dělají?" Zeptala jsem se Simona, který se snažil zakrývat hluk z pokoje Michelle. "Prostě usnuli na gauči. Občas to dělají. Mimochodem, měla bys naučit Michelle jak nenadávat ostatním…" Řekl Simon a usrkl si z hrníčku kávy, chtěla jsem na to něco říct, ale unavený chraplavý hlas za mnou se zrovna musel vmísit do našeho rozhovoru. "Jsi zatraceně lepší než ona." Řekl Harry, přešel k pultu a nalil si šálek kávy stejně jako Simon. "Sklapni už, sakra! Nepotřebuju, aby to věděl každý!" "Ale no tak! Jsi dobrá! " "Nikdy jsi mě neměl slyšet zpívat!" "No tak co… Co se stalo, stalo se. Nemůžeš s tím už nic udělat." Řekl, koukla jsem se na něj. "Chceš, abych ti zase dala facku?" Varovala jsem. "Ani náhodou. A Harry prostě ji nech na pokoji i její zpěv." Řekl Simon, který se snažil udržet "mír" mezi námi dvěma. Odešla jsem od nich a vrátila se nahoru, abych se mohla převléknout. Šla jsem ke skříni, ve které jsem měla polovinu mých šatů, zatímco zbytek, byl někde v kufru. Vytáhla jsem krémově zbarvené šaty s hnědým páskem. Oblékla jsem si je a pásek obmotala v pase. Usmála jsem se, když jsem uviděla svůj odraz v zrcadle. Šaty ukazovaly mé krásně opálené nohy a moje perfektní křivky. Možná to naučí Stylese, aby si se mnou nezahrával, protože Brooke Cowell se vždy umí pomstit. Na tohle je zatraceně dobrá.
[Pozn. autora: Omlouvám se za chyby, moc jsem to nekontrovala, doufám, že vás to ještě baví :D a budete číst dál. Děkuji všem za komentáře u minulého dílu. :)) A budu moc ráda, když budete komentovat znovu. HaNNy_♥]
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 *Carolline* *Carolline* | 19. května 2013 v 15:07 | Reagovat

rychle přelož další =DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama