First Impressions

7. května 2013 v 22:02 | HaNNy_♥ |  Niece
Niece
Part: 1. DÍL- First Impressions
(PŘEKLAD OD ÚŽASNÉ AUTORKY xoxoluvylex99)Brooke's POV
Domov. Je to jen slovo, že jo? Ne. Když ho opouštíte, cítíte se divně. Bylo to přesně tak, jak se teď cítím. Byla jsem v letadle do Londýna s mou malou sestrou Michelle. Jmenuji se Brooke Cowell. Zní vám to příjmení povědomě? Jo, to je proto, že můj strýc je Simon Cowell. Je to důvod, proč jsem na téhle planetě. Jeho bratr nebo můj otec zemřel před dvěma lety na infarkt. Když zemřel, máma se obrátila k alkoholu a před týdnem se nakonec rozhodla jít léčit. Když to Simon zjistil, trval na tom, abychom se vrátily se sestrou do Londýna. Žila jsem v Londýně, až do šestnácti a když můj otec zemřel, matka si sbalila všechny věci a přestěhovala nás do Irska. Teď je mi osmnáct a jsem zpátky v Londýně. Pořád si myslím, že bych byla schopna postarat se o Michelle i sebe. Myslím, že Michelle je už šestnáct.
V tomhle týdnu jsem byla doma sama, a málem jsem nás zabila, asi patnáctkrát. Jednou, když jsem se snažila vařit, byla jsem dost roztržitá a spálila jsem kuře, které pak shořelo. Po druhé, když jsem pomáhala Michelle dát něco na horní polici, stála jsem na židli a najednou jsem skončila na zádech, zatímco police udeřila Michelle do hlavy. Jak vtipné že? Ano jsem trochu nemotorná, ale opravdu trošičku. Michelle je můj opak. Byla populární a dobrá kuchařka. Žila jsem v jejím stínu a nenáviděla jsem to tak moc.
Když jsme chodili do školy, sbalila všechny kluky, i když jsem byla starší. Měla jsem pouze jednu kamarádku. No alespoň jsem si myslela, že byla moje kamarádka, dokud jsem ji nenašla v posteli s mým ex-přítelem» s Kylem. Takže v podstatě jsem byla sama na tomto světě. V kabině se rozsvítila světla, signalizuje, že jsme přistáli. Všichni začali vstávat. "Ach můj bože, podívej!" Vykřikla Michelle, ukazovala směrem k limuzíně s mužem stojící vedle, držel ceduli s nápisem "Brooke." Sakra měla jsem zvláštní pocit. Michelle se rozběhla k limuzíně, když jsem cítila něco nebo spíš někoho, za mnou. Pootočila jsem se a uviděla chlapce se zelenýma očima a kudrnatými vlasy, byl velmi atraktivní. "Co to, kam jdeš?" Vyštěkl na mě a pan se zelenými oči, byl najednou mnohem méně atraktivní. "No, možná byste měli být více opatrní a vyhýbat se lidem z cesty." Odsekla jsem a dala ruce v bok. "Nebyl jsem ten, kdo běží jako blbec přes zkurvený letiště." Plivl a já obrátila oči v sloup. "Do prdele." zamumlala jsem, když odcházel. "Slyšel jsem to!" Křikl a já ho ignorovala a odcházela. Dostala jsem se do limuzíny a byla ohromena. "To je tak úžasné!" Michelle brečela a já kývla na souhlas. "Jo." Řekla jsem ohromeně. Byla jsem nadšená z toho, že uvidím Simona. Ale vždycky víc ochraňoval Michelle a já jsem věděla přesně proč. Moji rodiče jí taky vždy dávali přednost. Zdá se, že má větší potenciál než já, protože má lepší známky než já a je více prostě hezčí, atraktivnější… Ale byla jedna věc, ve které jsem lepší, je zpěv. Zpívala jsem, ale věděl to pouze Simon. Mám vždycky strašnou trému a já jsem nikdy nechtěla zpívat před lidmi, ale když mi bylo patnáct, byla jsem v domě Simona a já jsem si myslela, že byl pryč, tak jsem si začala zpívat jen tak sama pro sebe, a on mě bohužel slyšel, a od té chvíle, chtěl, abych s ním podepsala smlouvu. Okamžitě jsem odmítla, ale pořád se mě na to ptá, pokaždé když jsem s ním mluvila. Dojeli jsme k jeho obrovskému domu a rychle jsem se dostala z auta. Uviděla jsem Simona, stál u dveří a já jsem se na něho usmála. "Strýčku Si!" Vykřikla jsem a objala ho a on se jenom zasmál. "Brooke! Jak se máš? "Zeptal se a já pokrčila jsem rameny. "Dobře, myslím. Jen mi chybí máma. "Přiznala jsem a on mě obdařil svým sympatickým úsměvem. "Uvidíš ji brzo, neboj se." Řekl a já se usmála. "Jasně…" "Jinak tu vítej Brooke. Uvažovala jsi o mé nabídce? "Zeptal se a já jsem dostala nápad. "Ve skutečnosti ano." Jeho oči se rozzářily. "Já o tom přemýšlela." Pokračovala jsem. "Pořád říkám, že ne." Dokončila jsem větu a jeho tváře padla. "Jednoduchý "ne", by bylo možná lepší. "Jdu pomoct Michele s kufry." Řekla jsem a on přikývl. Vzala jsem s sebou tašky a táhla je po schodech do našeho patra. Dostala jsem větší pokoj, než Michelle. YES! Pomyslela jsem si. Michelle mezitím šla trucovat do menšího pokoje. Simon měl prý schůzku s jedním ze svých klientů, tak jsem se pustila do vybalování.

Harry's POV
Právě jsme se vrátili ze států a Simon nás chce pravděpodobně vidět a diskutovat o dalším albu. Jen jsem se chtěl vrátit zpět do svého bytu. Nebyl to zrovna nejlepší den. Náš první zpožděný let a pak jsem potkal tu děvku na letišti. I když byla opravdu pěkná. Když jsme se dostali k Simonovi, viděli jsme limuzínu právě na odjezdu, a podíval jsem se na Zayna.
"Kdo tady asi byl?" Zeptal se a já prostě pokrčil rameny. "Já nevím." Odvětil jsem a snažil se dostat ven z auta. Louis zaklepal na dveře a Simon nás pozdravil. "Tak kdo je v té limuzíně?" Zeptal se Zayn a posunul se ke mně blíž. "Moje neteř za mnou přijela, bude tady žít, se mnou." "Jak jsou staré?" Zeptal jsem se a všichni se na mě podívali. "Brooke je osmnáct a Michelle je šestnáct." Odpověděl Simon a já se usmál. "Takže ta holka se jmenuje Brooke." Začal jsem, ale on mě přerušil. "Ona je tabu." Řekl přísně a já se loudal zpátky do křesla. Podíval jsem se z okna a uviděl brunetku, která šla směrem k bazénu a jen v bikinách. Takže ahoj Brooke. Viděl jsem jenom na její zadní "část" těla, ale z toho, co jsem o ni mohl říct, že jenom vypadala fit. "Omluvte mě na chvilku." Řekl jsem, vstal a vešel do chodby, která vedla až k zadním dveřím. Byla už v bazénu, když jsem zrovna vycházel, jenom jsem se usmál, když jsem viděl, že je pod vodou. Rychle jsem se svlékl, ale boxerky jsem si nechal a skočil za ní. Ona zrovna vystrčila hlavu z vody a já jí dal ruce kolem pasu, ucítil jsem, jak ztuhla. "Uvolni se." Zašeptal jsem jí do ucha a ona se otočila a mě spadla čelist. "Ty!" Řekli jsme oba jednohlasně a odstrčila mě. "Kdo sakra jsi a proč jsi za mnou!" Křičela a já jsem chtěl promluvit, ale ona pokračovala. "Víš, že bych mohla zavolat policajty."Křičela a snažila se dostat ven z bazénu. "Dobře, můžu ti to vysvětlit." Řekl jsem a taky jsem se snažil dostat ven z bazénu. "Harry!" Slyšel jsem Simonův řev a otočil jsem a viděl kluky, kteří se smáli a Simona s přísným výrazem ve tváři. "Pěkný Harry. Právě jsi nahnal strach té chudince."Řekl Louis a podal Brooke ručník. "Ona není chudinka, ona je děvka na letišti." "Já jsem ta děvka?!? Právě ses zkoušel dostat do bazénu s někým, koho ani neznáš a já jsem děvka?! "Zakřičela a já se chystal něco říct, ale Simon zakročil "Říkal jsem ti to, Harry, drž se od ní dál." "Úchyl." Zamumlala Brooke, ale dost nahlas, že jsem to slyšel. "Já nejsem úchyl." "Protože každý normální člověk se snaží znásilnit, každého koho potkali na letišti." Řekla a vrátila se dovnitř. Skvělý první dojem.


[Pozn. autora: Doufám, že vás to zaujalo a budete číst dál. :D Můj první překlad. Jinak děkuji všem za komentáře a hvězdičky. HaNNy_♥]
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama