Hello London

12. května 2013 v 19:43 | HaNNy_♥ |  Bad Luck? Not At All.
Bad Luck? Not at all.
Part: 1. DÍL- Hello London
Překlad od úžasné autorky Lauren

"Kde je moje teta?" Zeptala jsem se sama sebe. Stála jsem na letišti už přes hodinu a nemohla jsem uvěřit, že moje teta na mě zapomněla. Jsem poprvé ve Velké Británii, a to se sakra děje! Fakt úžasný! Zavzpomínala jsem si, když mi rodiče řekli: "Lauro, jedeš do Londýna!" Nemohla jsem být víc nadšená, když se moje teta Amélie přestěhovala do Anglie, pozvala mě, abych zůstala přes 3 měsíce! Dovolená! Miluji tě! Sbalila jsem všechny své věci a opustila Brazílii. V letadle jsem nemohla ani spát, protože jsem byla strašně nadšená! A teď jsem musela čekat na tetu, aby mě vyzvedla, ale nejsou po ní ani stopy! Na letišti Heathrow v noci byla opravdu zima, alespoň mě, protože lidé kolem mě, neměli na sobě tolik svetrů jako já, ale myslím, že život v tropické zemi, mě nepřipravil na Anglii, v Riu není ani sníh! Tak nefér! Ale tím, když jsem myslela o tom, kolik sněhu je zapotřebí, aby pokryla jižní Ameriku, v tom zrovna zazvonil můj telefon.
1 zpráva přijata
Od: Teta Amelia
Je mi to tak líto, že jsem na tebe zapomněla, všechny ty pracovní věci, které se dějí, je toho strašně moc. Prosím, vezmi si taxi, a když přijedeš, zaplatím to. Už asi víš adresu, ale nezapomeň, že jsem v bytě 255! Je mi to opravdu líto, že jsem tam nemohla být, ale slibuji, že ti to vynahradím, velkou večeři! Je mi to líto, S láskou L
Povzdechla jsem si, moje teta měla opravdu plné ruce s prácí, se svým novým obchodem, měla jsem to vědět, že tyhle věci se můžou stát. Položila jsem telefon do kapsy, a soustředila se stopování taxíku.
Konečně! Nastoupila jsem do taxíku. Řidič, Marcus, byl opravdu pěkný. "Poprvé v Londýně?" Zeptal se mě."Ano." Řekla jsem. "Budeš to tu milovat, to turisté vždycky." usmál se a zapnul rádio. Zatímco Ed Sheeran hrál v rádiu, já jsem se dívala z okna, v noci byla zima, ale hvězdy byly jasné, město zářilo a mé srdce bušilo. "Londýn" Pomyslela jsem si, "Míle a míle daleko od domova" usmála jsem se, chyběla mi, má rodinu, ale jít do Londýna byl můj sen a nemohla jsem být šťastnější."Děkuji Marcusi!" Řekla a zavřela jsem za sebou dveře. "Jsi tu vždy vítána, Lauro, pokud budeš potřebovat svézt, zavolej." Řekl a podal mi svou vizitku. "Zavolám." Zamávala jsem mu na rozloučenou. "Hej, už sis našla přátele!" Usmála se teta. "No víš, v Brazílii, jsme mnohem přátelštější a tak…" řekla jsem. "Já vím, drahoušku. Vzpomínám si!" Dala mi dva polibky na obě tváře.
"Tato metoda je tak vydatná! Ale dost povídání, pojďme. Tvoje kufry vezmeme nahoru! " Když jsme vstoupili do výtahu, teta se nemohla přestat omlouvat, řekla jsem jí, že je to v pořádku, ale mezi jejím non-stop mluvení o úžasných věcech, co budeme dělat. "Je mi to tak líto, Lauro!" Když jsme dorazili do 3. Patra, dveře se otevřely. Vstoupila jsem do bytu a usmála se, spousta obrázků z mé rodiny na stěnách spolu s články v časopise. "Jsi v novinách?" Zeptala jsem se. "Přišlo to dnes! Chtěla jsem to zarámovat! "Řekla a zatleskala vzrušením, Améliinina nová kavárna byla velký hit v Londýně, ne na kafe, ale hlavně pro cupcakes, ty nejúžasnější, co jsem kdy ochutnala. "Jsem tak šťastná i za tebe!" Řekla jsem jí a objala ji. "Děkuji zlatíčko! Později udělám košíčky dobře?"" Můj žaludek by si dal."řekla jsem, obě se zasmějeme, pak říkala něco o novinovém článku. Potom jsem šla do pokoje a skočila na postel, byla jsem tak unavená, byl to velmi dlouhý let. Najednou jsem uslyšela zaklepání na dveře a moje teta přišla. "Můj pokoj je na levé straně, sdílíme spolu koupelnu a musím říct, že jsem opravdu organizovaný člověk, takže se tam nemusíš bát chodit." Zasmála jsem se. "No, pokud bys viděla mou koupelnu tak by ses bála!" Usmála jsem se. "Myslela jsem, že to řekneš, tak se pojďme pokusit udržet koupelnu čistou od této chvíle!" "Udělám to, co budu moct." "Doufám, že ano, tak co, chceš už jíst?" zeptala se mě. "Nevím této, jsem opravdu unavená, teď si myslím, že potřebuju jít spát, hned teď." " Laura odmítá jídlo? Ach můj bože, to je něco, co se nevidí každý den!" Zasmála se. "Dobře zlato, ale přesto zbytky od pizzy jsou v lednici, pokud chceš. Snažím se být nejlepším hostitelem, ale přiznávám, že jsem moc unavená na vaření, jinak bych ti udělala dobrý steak!" "Díky teto. Opravdu si toho vážím, už si jdu odpočinout." řekl jsem" Máš pravdu drahá, tak dobrou noc. Uvidíme se zítra." řekla jsem a už podruhé byly zavřeny dveře. Usnula jsem.

[Pozn. autora: Doufám, že se vám to líbí a budete číst dál. :D Můj první překlad o Union J. Jinak děkuji všem za komentáře a hvězdičky. HaNNy_♥]
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Márč Márč | Web | 13. května 2013 v 20:55 | Reagovat

jasně :) rádi spřátelíme :)) kohopak chcete na ikonku :)

2 Márč Márč | Web | 15. května 2013 v 14:59 | Reagovat

my bychom chtěli 5 seconds of summer: ) nebude ti vadit, když dám jinou fotku? protože animace mi je jaksi k prdu :D

3 Đomíí Đomíí | E-mail | Web | 23. května 2013 v 17:20 | Reagovat

Je to zajímavé :)) Já bych nikdy nic překládat nedokázala, i když mi angličtina docela jde :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama