Spoon never more! [Maybe!?!]

28. dubna 2013 v 18:43 | HaNNy_♥
Spoon never more! [Maybe!?!]
By: HaNNy_♥ and *Carolline*
Jednodílná


Na začátek se představím… Jmenuji se Megan Thomasová. Je mi 18 let a chodím s Niallem Horanem. Měřím 169 cm a jsem docela štíhlá… Mám hnědočerné vlasy, které mi rámují obličej. Mám hodně kamarádů od té doby, co mám něco s One Direction, ale nevím, kteří kamarádi jsou ti praví… No, co bych vám ještě řekla? Že bydlet s těmihle blázny není sranda, sami uvidíte…
***
(Outfit: http://www.polyvore.com/cgi/set?id=74386512)
Jako každé ráno jsem se probudila vedle Nialla v posteli. Niall ještě spal a já jsem ho nechtěla probudit, takže jsem se pomalu vykradla z pokoje a šla do kuchyně. Po včerejšku jsem měla docela hlad. Vzala jsem si z ledničky jogurt a z tajné skrýše vytáhla lžičku, no víte, Liamova fobie ze lžiček. Najednou se dolů přiřítil Niall, vzal mi jogurt se lžičkou, kterou následně hodil do koše, a jogurt v pohodě vypil. Vzala jsem si teda nový jogurt a šla za Zaynem. Proč? Protože má svoji osobní tajnou sbírku lžiček. Zaklepala jsem a vešla.
"Zayne! Jsi tady?"
"Jo, pojď sem. Co potřebuješ?"
"Lžičku." Zayn se na mě otočil a pobaveně se na mě usmál, potom ale vstal a šel k trezoru, zadal svoje heslo, otevřel dvířka a konečně jsem viděla ony svaté lžičky.
"Vyber si, jakou chceš."
"Dík!" Vzala jsem nejbližší lžičku a pustila jsem se do jídla, po prvním soustu jsem se otočila a chystala jsem se odejít ze Zaynova pokoje v tom do mě, ale vrazil Louis.
"Říkal někdo Kevin?" Při nárazu do Louise mi můj dneska už druhý jogurt vyprskl na moje nové pruhované tričko. "Lousi!!!!" zaječela jsem na něj, myslím, že se mě trochu leknul.
"Promiň, nechtěl jsem do tebe…. No tak, počkat ty máš na sobě pruhované tričko… Pruhy jsou přece moje! Okamžitě si ho sundej!" Jo, to mi ještě chybělo, Louisův záchvat vzteku kvůli tomu, že jsem si oblékla "jeho" pruhy.
"To se mám svlíknout jako tady?"
"No tak to ani náhodou, co kdyby mi z tvého odrazu náhodou prasklo zrcadlo," přidal se Zayn.
"Vy jste fakt divný! Jdu se převlíknout do pokoje," řekla jsem a odešla jsem z pokoje. Při odchodu jsem si samozřejmě neodpustila třísknutí dveřmi. Po příchodu do pokoje jsem vyhodila svůj již prázdný kelímek od jogurtu a převlékla jsem se do čistého trička. Pro jistotu jsem zvolila neutrální černou, aby někomu z těch bláznů neukradla image. Zrovna, když jsem si přetahovala tričko přes hlavu, vletěl do pokoje Harry.
"Meg! Potřebuju pomoc, moje bejvalky mě chtějí zabít, prý, jestli si jednu z nich nevyberu, tak mi ukradnou moje koťátka. Jo a mimochodem s tím tričkem na hlavě ti to strašně sluší." Rychle jsem si tričko stáhla a naštvaně jsem se na Harryho otočila.
(Outfit: http://www.polyvore.com/cgi/set?id=74383093)
"A co chceš po mně?"
"No víš, napadlo mě, že bys jako mohla hrát moji holku," řekl a zářivě se na mě usmál, ještě pořád si totiž myslí, že na mě ty jeho úsměvy působí.
"No a co za to?"
"Dám ti Twix…" Moc dobře věděl, že Twix je moje oblíbená sušenka, v tomhle jediném jsem se s ním taky shodovala.
"Tak dobře, ale dvě balení."
"Platí! Jo a ještě ti potřebuju říct jeden nedůležitý detail. Holky chtějí důkaz našeho vztahu, takže mi musíš dát pusu." Ani jsem nestihla nic říct a Harry už mě za sebou táhl po schodech dolů. Sotva jsme vešli do obýváku, všimla jsem si asi dvaceti holek sedících na gauči.
"Tak jo, holky. Tohle je moje přítelkyně Megan," řekl Harry a čekal, co na to jeho expřítelkyně odpoví.
"Jo fakt, tak to dokaž." Harry se ke mně pomalu naklonil a ve chvíli, když nás od sebe dělilo už jen pár milimetrů, se z kuchyně ozval výkřik.
"Pomoc! V koši je lžička, určitě mě chce zabít!" A následně potom se ozval další.
"To ne, došly všechny jogurty!" V tu chvíli jsem toho už měla dost a zařvala jsem na celé kolo: "To se tady nemůžou lidi ani líbat!" V tu chvíli se z kuchyně vynořil zmatený Niall a přeměřil si mě tázavým pohledem.
"Co, že si to říkala?"
"Že se tady nemůžeme ani výdat, to víš, Harryho bývalé přítelkyně jsou docela milé." Mile jsem se na Nialla usmála, ale stejně jsem věděla, že tohle mi neprojde.
"Ne, co si říkala předtím?"
"Nic," znervózněla jsem. Jedna z Harryho bývalek to řekla. Ajaj… Pomalu jsem se vytratila z obýváku a šla do mého a Niallova pokoje. Jak jsem čekala, tak za mnou Niall hned přišel.
"Proč zrovna s Harrym?"
"Ne, to byla jenom…" Do pokoje se vřítil Harry.
"Tady máš ty Twix sušenky. Jinak díky. Konečně už odešly." Hodil mi sušenky na postel vedle mě a radši vypadl z pokoje. Vzala jsem si Twix a jedla dvě naráz jako Harry, měla jsem pořádný hlad, ani najíst se tady nemůžu.
"Chceš?" zeptala jsem se Nialla a nabídla mu.
"Proč jíš Twix stejně jako Harry?"
"To jako nemám jíst nebo co?"
"No tak promiň… A co teda máš s tím Harrym?"
"No, my jsme se domluvili na 'divadle', aby jeho bejvalky odešli… Už mě to sere ani se od rána nemůžu najíst, Liam a ta jeho pitomá fóbie! Zayn a ty jeho zrcadla! Ty a to tvoje jídlo! Ráno vstaneš a sebereš mi snídani! Louis mou snídaní udělá flek na moje nové tričko a ještě mi řekne, že nemám nosit proužky! Prostě potřebuju klid! Pak chci jít na vysokou, a jestli se mám v tomhle domě učit, tak se asi zblázním! Potřebuju klidné místo," vyřvala jsem si skoro hlasivky. Pak jsem viděla jen tmu…
Probudila jsem se v Niallově posteli, vůbec ale nevím, jak jsem se sem dostala, nebo co se stalo. Na odpovědi jsem ale nemusela čekat dlouho, do pokoje totiž vešel Horan a vypadal dost ustaraně.
"Ahoj! Jak ti je?"
"Dost mě bolí hlava, ale to bude v pohodě. Co se vlastně stalo?"
"No, pohádali jsme se a ty si omdlela, myslím, že toho na tebe bylo moc. My, škola, lžičky… Však víš."
"Jo, to fakt vím," řekla jsem ironicky, protože to, co vyjmenoval Niall, nebylo ani zdaleka všechno.
"No a nemáš třeba hlad?" Aha, já jsem se asi při tom pádu bouchla do hlavy, Niall se se mnou chce rozdělit o jídlo.
"No, docela jo."
"Tak chviličku počkej, něco ti donesu." Niall vyšel z pokoje a za chvíli se vrátil s miskou plnou domácí polévky.
"Tak jo, tady to máte, slečno."
"Děkuju, ale víš, nemusím tu polévku pít, že ne?"
"Ne, to opravdu nemusíš, na to tady máš tuhle krásnou vidličku." Ani nevím proč, ale najednou jsme oba vybouchli smíchy…
-KONEC-

[Pozn. autora: Jestli jste přečetli 1 805 slov tak vám gratuluji. :D Budeme rádi když zanecháte hvězdičky nebo komentík. :3 Děkujeme! ;)]
» http://onedirection-ff.blog.cz/1303/spoon-never-more-maybe
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama